ТЕНДЕРИ (ЗАКУПІВЛІ)

АО «Артіус» кращі в сфері закупівель

130129
оголошених тендерів в Україні
129,1 МЛРД
гривень загальний бюджет проведених тендерів
104,86 МЛН
гривень загальний бюджет виграних тендерів за допомогою наших юристів
98%
тендерів виграємо для своїх кліентів
НАШІ ПОСЛУГИ:
Консультуємо замовників і учасників з 2006 року
Щоденне написання скарг та роз'яснень для відстоювання інтересів учасників
Ретельно вивчаємо тендерну документацію для учасника, вчитуючись до коми
Якісна підготовка документів для замовника
Вдало оскаржуємо будь-які порушення в Антимонопольному комітеті України
Ділимося досвідом в закупівлях на власних тренінгах
БАЖАЄТЕ ВИГРАТИ ТЕНДЕР? Телефонуйте!

Адвокатське об'єднання «Артіус» надає наступні послуги у сфері закупівель:

 • консультування замовників та учасників;
 • професійний супровід тендерів від початку процедури до укладення договору;
 • розробка та експертиза документації (тендерної документації, річного плану, оголошень, протоколів, пропозицій, індивідуальних антикорупційних програм);
 • проведення торгів у системі ProZorro;
 • аудит проведених процедур закупівель при підготовці до перевірки контролюючих органів;
 • представництво інтересів клієнта в уповноваженому органі (Мінекономіки, Антимонопольний комітет) і в суді;
 • проведення тренінгів з закупівель (у власному навчальному центрі та на виїзді);
 • підготовка та перевірка тендерних пропозицій.
 

Якісний продукт хочеться вигідніше продати. А ще краще - знайти нових клієнтів і укласти договір на поставку. Як це зробити? Брати участь в тендерах. Сьогодні тендери представляють собою ефективний інструмент для розширення ринку збуту і отримання доходу. Якщо в аукціоні виграє той, хто запропонував найвищу ставку, то в тендері - той, хто озвучив найвигіднішу пропозицію.

Але практика показує, що однієї вигідної пропозиції недостатньо. Важливою умовою є наявність правильно оформленого пакету документів і дотримання всіх юридичних норм. Адвокати компанії «АРТІУС» мають великий досвід участі в тендерах, тому не тільки зберуть документи, а й убезпечать від незаконних вимог і порушень ваших прав.

  Тендерний супровід «АРТІУС» актуальний для тих, хто:
 • ніколи не брав участь в тендерах;
 • має невеликий досвід і не хоче ризикувати;
 • бажає виграти на відповідальному тендері.
 

Ми допоможемо вам виграти тендер на чесних, законних підставах, щоб ви могли і далі розвивати свій бізнес і збільшувати прибуток. Залежно від завдань, поставлених перед нами, ми надаємо послуги як з окремих питань, так і «під ключ». Так повний тендерний супровід включає в себе вирішення всіх питань: від ретельного пошуку замовника, до укладення найбільш вигідного контракту.

Артіус - №1 в державних закупівлях

2020-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Павло Мусін,
Директор КП Мірком

Хотів би сказати спасибі людині, яка просто професіонал своєї справи. Виникла необхідність в юридичному супроводі проведення тендерної закупівлі. Ми комунальне підприємство і всіх тонкощів чинного законодавства просто не можемо знати. Контакти адвокатського об’єднання “Артіус” підказали знайомі.

Зідзвонились, познайомились.
Представник АО Артіус Любов Вікторівна Хоружа виявилася милою, спокійною, цікавою жінкою.
Вислухала і погодилася допомогти. Змалювала деякі тонкощі цієї не легкої справи. Стало зрозуміло, що поруч професіонал. Довіра з’явилося відразу.
У найкоротші терміни наше питання було вирішене, при чому з найбільшою вигодою для підприємства. Працюємо четвертий рік. Від спілкування тільки позитив і задоволення. Відповідно хочеться спілкуватися далі.
Люба, спасибі Вам велике за Ваш професіоналізм, чуйність і комунікабельність. Сподіваюся на довгу співпрацю з Вами. Успіхів у всіх Ваших починаннях і стартах. Рекомендую Вас і ваше об’єднання своїм друзям і знайомим. Ще раз дякую.

Антон Прибуток,
ТОВ "МАЗРЕЗЕРВ"

Співпрацюю з Артіус з минулого року.
Все, що стосується їх профілю компетентності, закривають вчасно і професійно. Дуже задоволений, що при пошуку в інтернеті, потрапив саме на них. Рекомендую.

АО «Артіус» Вам процвітання і побільше клієнтів !!!

Кібасов Дмитро,
Нач. відділу ресурсного забезпечення УДСНС у Волинській області

З колективом компанії АО «Артіус» співпрацюємо вже більше 10 років. Надзвичайно кваліфіковані фахівці в сфері закупівель, що випробувано роками. За даний період не виникло жодних проблем ні з проведенням процедур закупівель, ні з постачальниками, ні з контролюючими органами щодо оформлення документів, або будь-яких порушеннями чинного законодавства. Надзвичайно задоволені співпрацею та рекомендую кожному хто розуміє, що таке закупівлі і хоче уникнути проблем та труднощів з їх проведенням.

Черкасова Ольга,
Перший заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України

Хочемо відзначити, особисто Любов Хоружу, за її індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, оперативність у виконанні поставлених завдань і високий рівень компетентності в своїй справі.
Ми високо цінуємо професіоналізм вашої команди і результати нашої співпраці. Можемо охарактеризувати АО «АРТІУС» як надійного партнера, і, ґрунтуючись на власному досвіді, готові рекомендувати її зацікавленим особам.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у майбутньому та бажаємо подальших успіхів.

Мацинін Дмитро,
Директор ТОВ "ЕЛ-МЕД"

Люба – чудовий фахівець, прекрасна людина. Відповідальна, комунікабельна, професіонал своєї справи, завжди приємно працювати! Спасибі АО “Артіус” за вашу працю)

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Тендерний супровід: чого очікувати?

Ми не можемо вплинути на результати тендеру – вони повністю залежать від побажань замовника. Але ми можемо зробити так, щоб пакет ваших документів був в ідеальному стані, а саме це є вирішальним фактом при укладанні угоди.

Тендерний супровід від компанії «АРТІУС» включає в себе:

 • ретельний моніторинг замовників для найбільш вигідного співробітництва;
 • збір та підготовка документів, необхідних для участі в аукціоні;
 • цілодобове супровід юриста, відповіді на всі питання;
 • представлення та захист інтересів в процесі торгів;
 • правовий супровід після завершення угоди.

У процесі підготовки до тендеру і на протязі всієї роботи важливо уважно заповнювати документи і правильно оформляти заявки. Команда «АРТІУС» готова взяти вирішення цих питань на себе. Ми пропонуємо повний супровід і виконуємо конкретні завдання: перевірка документів або оформлення заявки.

Які переваги від участі в тендерах?

Тендер – це не тільки поле для знайомства з ринком і новими партнерами. Перш за все, це відмінна можливість вибрати якісні товари або послуги за мінімальною ціною або знайти замовників для збуту своєї продукції. Крім того, участь в тендерах значно підвищує репутацію компанії, адже її керівники готові надати детальну інформацію про діяльність підприємства і охоче йдуть на діалог.

Спеціаліст по тендерам або адвокат «АРТІУС»?

Якщо організація рідко бере участь в тендерах, брати в штат фахівця по тендерам або створювати цілий тендерний відділ не має ніякого сенсу. Допомога юриста «АРТІУС» обійдеться вам набагато дешевше зарплати штатного співробітника, притому, що він візьме на себе всю основну роботу, а у вас залишиться більше часу для ведення свого бізнесу. Зв’яжіться з нашим співробітником прямо зараз, щоб записатися на консультацію.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Борисоглібська 7А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО