ЕКСПРЕС ЗАХИСТ

Іноді людина стикається з дуже несподіваними і непередбачуваними ситуаціями в житті.
Щоб врегулювати їх законно, необхідна допомога кваліфікованого адвоката, іноді навіть з групою підтримки - охороною.

ЗАКОН
мистецтво захисту адвокатами АРТІУС
ЗАХИСТ
безпеку забезпечує охорона ШЕРИФ
365
днів 24/7 адвокат готовий захистити вас
МИ ДОПОМОЖЕМО В РАЗІ:
Спроби рейдерського захоплення вашого майна (офіс, готель, ресторан, завод, склад, квартира і т.д.)
Незаконного перебування сторонніх осіб на вашій території в т.ч. конфлікти між спадкоємцями
Затримання силовими структурами (поліція, прокуратура, НАБУ, фіскальна поліція і ін.)
Обшуків "маски-шоу", виїмки документів або будь-яких перевірок уповноваженими органами
Конфлікту між діловими партнерами, контрагентами
Загрози вашому життю або життю ваших близьких
Необхідний захист? Замовити дзвінок!

Бувають випадки, коли консультація юриста є вирішальним фактором у вирішенні спорів, конфліктів та інших проблемних ситуацій. А від того, наскільки швидко вона буде надана, залежить захист бізнесу, захист життя і майна. Чи можливо отримати термінову юридичну допомогу? Безумовно.

Компанія «Артіус» надає експрес захист своїм клієнтам, що передбачає цілодобову підтримку сім днів на тиждень. Наші адвокати готові виїхати до вас при першому зверненні для надання невідкладної правової допомоги. Вона може знадобитися в будь-яку хвилину: при несподіваному затриманні, перевірці податкової, обшуку, ДТП і т.д. У такі моменти людині властиво губитися і робити помилки, що помітно ускладнюють подальше вирішення справи.


Експрес захист адвоката «Артіус» допоможе:
 • Попередити протиправні дії з боку співробітників правоохоронних органів.
 • Захистити ваші інтереси.
 • Скоротити ризики і негативні наслідки.
 • Захистити ваше життя і майно.

Експрес адвокат - це не тільки правова і моральна підтримка, але також фізична охорона, якщо в ній є необхідність. Наш фахівець приїде до вас з бійцями охоронної компанії, які забезпечать захист життя і матеріальних цінностей. Адвокат «Артіус» допоможе зорієнтуватися в ситуації, дасть консультацію з будь-якого правового питання і захистить ваші інтереси перед чиновниками або держслужбовцями. З нами ви будете спокійні, зможете адекватно оцінити ситуацію і спрогнозувати її розвиток.

2019-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Експрес захист: в чому переваги?

Експрес адвокат відразу прибуває на місце події. Це дає йому можливість пройти по гарячих слідах, прискоривши, таким чином, рішення проблеми. Перевірено, що повний супровід юриста захищає клієнта від порушень при зборі доказової бази. Юрист грамотно оцінює ситуацію, вибудовує правильну позицію захисту, дає поради при прийнятті рішення і наступних дій. У адвоката «Артіус» не існує ніяких обмежень по часу – ми працюємо з вами 24 години 7 днів на тиждень.

Ми надаємо експрес захист у випадках, якщо:

  • Вас затримали правоохоронні органи.
  • У вашому будинку, офісі, складі проводять оперативно – розшукові дії.
  • Ви потрапили в ДТП.
  • Необхідно в терміновому порядку підготувати процесуальні документи.
  • Ви берете участь у переговорах.
  • Необхідний захист бізнесу.
  • В інших ситуаціях, що вимагають швидкого юридичного втручання.

Компанія «Артіус» також надає фізичний захист. У критичних ситуаціях і грубому порушенні ваших прав, наш юрист приїде на місце з охоронною фірмою. Їхня допомога може знадобитися також при оформленні угод, незаконних обшуків, замаху на життя або майно.

Захист бізнесу від «Артіус»

Щоб захистити свій бізнес від неправомірних дій державних органів, необхідно подбати про своєчасну присутність адвоката. Тільки так вдасться досягти чіткого дотримання букви закону, ваших прав, процесуальних норм і т.д. Послуга експрес адвокат від «Артіус» передбачає, що фахівець чергуватиме в обумовлений з клієнтом час, щоб, в разі необхідності, надати швидку юридичну допомогу. Він буде супроводжувати вас з першої хвилини, відповідаючи на ваші питання і даючи чіткі вказівки до дії.

Людина може розгубитися, особливо якщо на нього чиниться сильний тиск з боку, тому присутність адвоката в екстрених ситуаціях відіграє величезну, як мінімум психологічну роль. У присутності юриста ніхто із співробітників правоохоронних або держорганів не піде на відверте порушення закону, оскільки все буде тут же зафіксовано. Терміновий виїзд адвоката – це завжди позитивний ефект. Ви можете особисто в цьому переконатися. Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб отримати відповіді на свої питання.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Межигірська 87А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО