СПОРТИВНЕ ПРАВО

АО «Артіус» - кращі адвокати в сфері спортивного права

Потрібна консультація? Телефонуйте!
Скористайтесь послугами адвокатів «АРТІУС»:
 • консультування спортсменів, тренерів, агентів, спортивних організацій з питань спортивного права;
 • консультації з питань, що стосуються використання заборонених речовин (допінг-контроль);
 • юридична допомога спортивним клубам та спортивним школам;
 • реєстрація спортивної організації, підготовка статутних та локальних документів (регламентів, положень, договорів, наказів і т.д.);
 • приведення статутів спортивних організацій та об'єднань у відповідність до чинного законодавства;
 • підготовка та аналіз трудових, агентських та інших договорів;
 • розробка індивідуальних угод, спортивний контракт між спортсменом та клубом (федерацією), врегулювання протиріч при укладенні контракту;
 • юридичний супровід організації та проведення спортивних заходів;
 • консультації з охорони різних комерційних прав у сфері спорту;
 • юридичний супровід спонсорства у сфері спорту, розробка спонсорських угод;
 • представлення інтересів в судах, арбітражних спортивних колегіях і в органах спортивних федерацій у спорах, пов'язаних зі спортивною діяльністю;
 • вирішення спорів між клубами та гравцями, медіація;
 • захист інтересів спортсменів і тренерів, інших працівників сфери спорту в трудових спорах (виплата компенсацій, працевлаштування, страхові виплати).

Буває спорт заради задоволення або здоров'я, а буває - заради кар'єри. У професійному спорті все інакше: там не обійтися без конфліктних ситуацій, суперечок, контрактів і податкових питань. Все ускладнюється ще й тим, що в нашій країні відсутня нормативно - правова база, яка б регулювала відносини в спортивній сфері. Часом всього одна юридична помилка стає причиною розбіжностей, які перешкоджають подальшій роботі спортсмена або команди. І тут не обійтися без фахівця.

Спортивний юрист «АРТІУС» - це гарантія захисту ваших прав як спортсмена, тренера або спонсора. Ми допоможемо вирішити будь-яке, навіть міжнародний конфлікт, складемо вигідний комерційний контракт або договір, а також відповімо на всі ваші запитання. Одне з важливих напрямків нашої діяльності - уявлення спортсмена в допінг - процедурах, коли його звинувачують в порушенні антидопінгових прав. Спортивний юрист оскаржить звинувачення і відновить репутацію спортсмена.

Команда юристів «АРТІУС» складається з фахівців в різних областях права: трудового, податкового, адміністративного, комерційного, судового тощо, що дає нам можливість вирішувати спортивні конфлікти в вашу користь.

2019-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

За що відповідає спортивний юрист?

Для вас спорт – це професія? Тоді ви напевно знаєте, з якими проблемами доводиться стикатися, працюючи з цій сфері: конфліктні ситуації, невиконання контракту, неустойка і штрафи. Все це створює непотрібне емоційне напруження і фінансові складності.

Спортивний юрист «АРТІУС» потрібен якраз для того, щоб вирішити спірну ситуацію з мінімальними наслідками для вас. Він бере участь в складанні договорів, регламентів і положень, присутній при переговорах зі страховими компаніями в разі отримання гравцем травми, а також подає позовні заяви до суду. Ми звільнимо вас від бюрократичної тяганини, незрозумілих термінів і тупикових ситуацій, щоб ви і далі займалися справою вашого життя.

Ви можете покластися на спортивного юриста «АРТІУС» в наступних питаннях:

 • Переведення гравця з однієї команди в іншу.
 • Складання контрактів з українськими або закордонними клубами, організаціями.
 • Складання контрактів з рекламними компаніями і спонсорами.
 • Рішення судових суперечок між керівництвом спортивних федерацій і клубів.
 • Супровід комерційних проектів в сфері спорту.
 • Захист інтересів в суді.
 • Розірвання контрактів.

Трудовий договір в спорті

Відносини в професійному спорті завжди регламентовані трудовим договором. Але скласти його самостійно, або, що ще гірше – завантажити зразок з інтернету, буде великою помилкою, наслідки якої завжди сумні. Наприклад, спортсмен отримав травму, каліцтво або професійне захворювання. Якщо умови договору сформульовані неграмотно, спортсмен може так і не отримати повну суму виплати страховки, а з ініціативи клубу контракт з ним буде розірваний. Захистити себе просто – довірити складання договору спортивному юристу.

А якщо конфлікт не виходить залагодити самостійно? Спортивний юрист «АРТІУС» готовий захистити ваші права і вжити заходів для мирного вирішення спірного питання. Результат не завжди позитивний, тому в деяких випадках адвокат приймає рішення звернутися в суд.

Дзвоніть прямо зараз. Наш помічник підбере для вас зручний час для консультації, на якій спортивний юрист відповість на всі ваші запитання.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Межигірська 87А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО