СПОРТИВНЕ ПРАВО

АО «Артіус» - кращі адвокати в сфері спортивного права

Потрібна консультація? Телефонуйте!
Скористайтесь послугами адвокатів «АРТІУС»:
 • консультування спортсменів, тренерів, агентів, спортивних організацій з питань спортивного права;
 • консультації з питань, що стосуються використання заборонених речовин (допінг-контроль);
 • юридична допомога спортивним клубам та спортивним школам;
 • реєстрація спортивної організації, підготовка статутних та локальних документів (регламентів, положень, договорів, наказів і т.д.);
 • приведення статутів спортивних організацій та об'єднань у відповідність до чинного законодавства;
 • підготовка та аналіз трудових, агентських та інших договорів;
 • розробка індивідуальних угод, спортивний контракт між спортсменом та клубом (федерацією), врегулювання протиріч при укладенні контракту;
 • юридичний супровід організації та проведення спортивних заходів;
 • консультації з охорони різних комерційних прав у сфері спорту;
 • юридичний супровід спонсорства у сфері спорту, розробка спонсорських угод;
 • представлення інтересів в судах, арбітражних спортивних колегіях і в органах спортивних федерацій у спорах, пов'язаних зі спортивною діяльністю;
 • вирішення спорів між клубами та гравцями, медіація;
 • захист інтересів спортсменів і тренерів, інших працівників сфери спорту в трудових спорах (виплата компенсацій, працевлаштування, страхові виплати).

Буває спорт заради задоволення або здоров'я, а буває - заради кар'єри. У професійному спорті все інакше: там не обійтися без конфліктних ситуацій, суперечок, контрактів і податкових питань. Все ускладнюється ще й тим, що в нашій країні відсутня нормативно - правова база, яка б регулювала відносини в спортивній сфері. Часом всього одна юридична помилка стає причиною розбіжностей, які перешкоджають подальшій роботі спортсмена або команди. І тут не обійтися без фахівця.

Спортивний юрист «АРТІУС» - це гарантія захисту ваших прав як спортсмена, тренера або спонсора. Ми допоможемо вирішити будь-яке, навіть міжнародний конфлікт, складемо вигідний комерційний контракт або договір, а також відповімо на всі ваші запитання. Одне з важливих напрямків нашої діяльності - уявлення спортсмена в допінг - процедурах, коли його звинувачують в порушенні антидопінгових прав. Спортивний юрист оскаржить звинувачення і відновить репутацію спортсмена.

Команда юристів «АРТІУС» складається з фахівців в різних областях права: трудового, податкового, адміністративного, комерційного, судового тощо, що дає нам можливість вирішувати спортивні конфлікти в вашу користь.

2019-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

За що відповідає спортивний юрист?

Для вас спорт – це професія? Тоді ви напевно знаєте, з якими проблемами доводиться стикатися, працюючи з цій сфері: конфліктні ситуації, невиконання контракту, неустойка і штрафи. Все це створює непотрібне емоційне напруження і фінансові складності.

Спортивний юрист «АРТІУС» потрібен якраз для того, щоб вирішити спірну ситуацію з мінімальними наслідками для вас. Він бере участь в складанні договорів, регламентів і положень, присутній при переговорах зі страховими компаніями в разі отримання гравцем травми, а також подає позовні заяви до суду. Ми звільнимо вас від бюрократичної тяганини, незрозумілих термінів і тупикових ситуацій, щоб ви і далі займалися справою вашого життя.

Ви можете покластися на спортивного юриста «АРТІУС» в наступних питаннях:

 • Переведення гравця з однієї команди в іншу.
 • Складання контрактів з українськими або закордонними клубами, організаціями.
 • Складання контрактів з рекламними компаніями і спонсорами.
 • Рішення судових суперечок між керівництвом спортивних федерацій і клубів.
 • Супровід комерційних проектів в сфері спорту.
 • Захист інтересів в суді.
 • Розірвання контрактів.

Трудовий договір в спорті

Відносини в професійному спорті завжди регламентовані трудовим договором. Але скласти його самостійно, або, що ще гірше – завантажити зразок з інтернету, буде великою помилкою, наслідки якої завжди сумні. Наприклад, спортсмен отримав травму, каліцтво або професійне захворювання. Якщо умови договору сформульовані неграмотно, спортсмен може так і не отримати повну суму виплати страховки, а з ініціативи клубу контракт з ним буде розірваний. Захистити себе просто – довірити складання договору спортивному юристу.

А якщо конфлікт не виходить залагодити самостійно? Спортивний юрист «АРТІУС» готовий захистити ваші права і вжити заходів для мирного вирішення спірного питання. Результат не завжди позитивний, тому в деяких випадках адвокат приймає рішення звернутися в суд.

Дзвоніть прямо зараз. Наш помічник підбере для вас зручний час для консультації, на якій спортивний юрист відповість на всі ваші запитання.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Сосницька, 1/44

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО