ТРУДОВЕ ПРАВО

153
консультації надано з питань трудового законодавства
17
співробітників захищено від накладення дисциплінарних стягнень
24
співробітника успішно відновлено на роботі після незаконного звільнення
МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:
Поновлення на роботі у разі незаконного звільнення
Стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу
Швидке встановлення факту перебування у трудових відносинах
Скасування наказу про застосування дисциплінарного стягнення
Захист інтересів працівника звільненого внаслідок скорочення
Порушені Ваші права? Зв'яжіться з нами!

У сфері трудового права ми надаємо наступні послуги:

 • регулювання трудових відносин на підприємстві, супровід укладення трудових контрактів;
 • консультації щодо процедур звільнення, переведення співробітників, скорочення штатів, зміни істотних умов праці та інших питань трудового законодавства;
 • розробка внутрішньої документації (колективних договорів, посадових інструкцій, правил внутрішнього трудового розпорядку, договорів про повну матеріальну відповідальність, про нерозголошення комерційної інформації тощо);
 • консультування з податкових питань, пов'язаних зі сплатою податків з заробітної плати;
 • медіація, вирішення колективних трудових спорів, спорів, що виникають у процесі укладання і виконання трудових договорів;
 • вирішення спорів з роботодавцем при незаконному звільненні, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Буває, що навіть найскладніша робота не йде ні в яке порівняння з непростими відносинами між роботодавцем і працівником. Роботодавець на свій страх і ризик запускає виробництво, створює робочі місця, наймає людей. Безумовно, йому потрібні гарантії успішного розвитку підприємства і відповідального ставлення співробітників до своїх обов'язків. Робочі, в свою чергу, хочуть гідної винагороди на свою працю, оплати в строк і захисту від незаконного звільнення. Досягти всього перерахованого вище можливо.

Адвокат по трудовому праву «АРТІУС» допоможе врегулювати трудові відносини на підприємстві, щоб виключити конфлікти, скарги і судові розгляди. Адже якщо подумати, кожен зі сторін хоче одного і того ж - шанобливого ставлення і гідної оплати. І якщо у компанії все в порядку з внутрішніми документами, що регламентують трудову дисципліну і відносини, найчастіше проблем не виникає. Ми абсолютно впевнені, що будь-які невдоволення - це результат неграмотно складених документів.

А як бути, якщо ваші права все ж порушені?

Адвокат по трудовому праву «АРТІУС» готовий діяти:

 • Проведе консультацію. Вона потрібна для глибокого аналізу ситуації та наявних документів.
 • Домовитися про переговори з іншою стороною. Наша практика показує, що в більшості випадків цього етапу досить для мирного вирішення конфлікту.
 • Захистить інтереси в суді. Якщо домовитися не вдається, юристи «АРТІУС» розроблять грамотну стратегію поведінки і оскаржують неправомірні дії іншої сторони.
 • Приверне порушника до відповідальності. Недобросовісний роботодавець, працівник або колектив у цілому понесе покарання.

НАЙКРАЩІ У НОМІНАЦІЇ "АДВОКАТ РОКУ 2018"

2019-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Швидка допомога адвоката по трудовому праву

Навіть опосередкована взаємодія з державними органами може призвести до проблем. Перевірки інстанцій, які стежать за дотриманням всього законодавства, в тому числі і трудового, мають перед собою одну мету – знайти помилки і покарати великим штрафом. Тому кожному підприємству необхідна допомога кваліфікованого адвоката по трудовому праву.

Юрист «АРТІУС» не тільки усуне проблеми в документації, він мінімізує ризики в процесі самої перевірки. Уже одна присутність грамотного фахівця в корені міняє характер перевірки та настрій державних осіб.

Адвокати по трудовому праву «АРТІУС»:

 • Вирішують трудові спори: втрата робочого місця, затримка оплати, декретну відпустку і т.д.
 • Захищають позови працівників про недотримання підприємством встановлених норм і, як наслідок, заподіяння шкоди здоров’ю.
 • Допомагають розробляти і вести кадрову документацію компанії.
 • Супроводжують при перевірці державних органів.
 • Складають скарги, позовні заяви в суд.
 • Проводять досудові розгляди.
 • Захищають інтереси потерпілого в суді.

Роботодавець – працівник: одвічний конфлікт?

Є думка, що роботодавець ніколи не задоволений своїм працівником, а працівник своїм роботодавцем. І це не просто думка. Це реальність багатьох підприємств в нашій країні. Причина таких проблем не в людях, а в погано опрацьованих документах. Адвокат по трудовому праву допоможе врегулювати відносини між керівництвом і підлеглими, розробивши колективний договір, правила внутрішнього розпорядку, положення про заохочення співробітників, посадові та робочі інструкції.

Ми щодня стикаємося з порушеннями трудового законодавства, і можемо з упевненістю сказати, що краще не допускати виникнення конфліктів, суперечок і невдоволень. Все це негативно позначається на репутації компанії, її фінансове становище і настрої всього колективу. Разова допомога адвоката по трудовому праву виключить багато проблем, а відносини роботодавець – працівник вийдуть на новий етап взаємоповаги і розуміння.

Телефонуйте! Наш співробітник підбере вам зручний час для консультації.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Межигірська 87А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО