ТРУДОВЕ ПРАВО

153
консультації надано з питань трудового законодавства
17
співробітників захищено від накладення дисциплінарних стягнень
24
співробітника успішно відновлено на роботі після незаконного звільнення
МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:
Поновлення на роботі у разі незаконного звільнення
Стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу
Швидке встановлення факту перебування у трудових відносинах
Скасування наказу про застосування дисциплінарного стягнення
Захист інтересів працівника звільненого внаслідок скорочення
Порушені Ваші права? Зв'яжіться з нами!

У сфері трудового права ми надаємо наступні послуги:

 • регулювання трудових відносин на підприємстві, супровід укладення трудових контрактів;
 • консультації щодо процедур звільнення, переведення співробітників, скорочення штатів, зміни істотних умов праці та інших питань трудового законодавства;
 • розробка внутрішньої документації (колективних договорів, посадових інструкцій, правил внутрішнього трудового розпорядку, договорів про повну матеріальну відповідальність, про нерозголошення комерційної інформації тощо);
 • консультування з податкових питань, пов'язаних зі сплатою податків з заробітної плати;
 • медіація, вирішення колективних трудових спорів, спорів, що виникають у процесі укладання і виконання трудових договорів;
 • вирішення спорів з роботодавцем при незаконному звільненні, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Буває, що навіть найскладніша робота не йде ні в яке порівняння з непростими відносинами між роботодавцем і працівником. Роботодавець на свій страх і ризик запускає виробництво, створює робочі місця, наймає людей. Безумовно, йому потрібні гарантії успішного розвитку підприємства і відповідального ставлення співробітників до своїх обов'язків. Робочі, в свою чергу, хочуть гідної винагороди на свою працю, оплати в строк і захисту від незаконного звільнення. Досягти всього перерахованого вище можливо.

Адвокат по трудовому праву «АРТІУС» допоможе врегулювати трудові відносини на підприємстві, щоб виключити конфлікти, скарги і судові розгляди. Адже якщо подумати, кожен зі сторін хоче одного і того ж - шанобливого ставлення і гідної оплати. І якщо у компанії все в порядку з внутрішніми документами, що регламентують трудову дисципліну і відносини, найчастіше проблем не виникає. Ми абсолютно впевнені, що будь-які невдоволення - це результат неграмотно складених документів.

А як бути, якщо ваші права все ж порушені?

Адвокат по трудовому праву «АРТІУС» готовий діяти:

 • Проведе консультацію. Вона потрібна для глибокого аналізу ситуації та наявних документів.
 • Домовитися про переговори з іншою стороною. Наша практика показує, що в більшості випадків цього етапу досить для мирного вирішення конфлікту.
 • Захистить інтереси в суді. Якщо домовитися не вдається, юристи «АРТІУС» розроблять грамотну стратегію поведінки і оскаржують неправомірні дії іншої сторони.
 • Приверне порушника до відповідальності. Недобросовісний роботодавець, працівник або колектив у цілому понесе покарання.

НАЙКРАЩІ У НОМІНАЦІЇ "АДВОКАТ РОКУ 2018"

2018-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Швидка допомога адвоката по трудовому праву

Навіть опосередкована взаємодія з державними органами може призвести до проблем. Перевірки інстанцій, які стежать за дотриманням всього законодавства, в тому числі і трудового, мають перед собою одну мету – знайти помилки і покарати великим штрафом. Тому кожному підприємству необхідна допомога кваліфікованого адвоката по трудовому праву.

Юрист «АРТІУС» не тільки усуне проблеми в документації, він мінімізує ризики в процесі самої перевірки. Уже одна присутність грамотного фахівця в корені міняє характер перевірки та настрій державних осіб.

Адвокати по трудовому праву «АРТІУС»:

 • Вирішують трудові спори: втрата робочого місця, затримка оплати, декретну відпустку і т.д.
 • Захищають позови працівників про недотримання підприємством встановлених норм і, як наслідок, заподіяння шкоди здоров’ю.
 • Допомагають розробляти і вести кадрову документацію компанії.
 • Супроводжують при перевірці державних органів.
 • Складають скарги, позовні заяви в суд.
 • Проводять досудові розгляди.
 • Захищають інтереси потерпілого в суді.

Роботодавець – працівник: одвічний конфлікт?

Є думка, що роботодавець ніколи не задоволений своїм працівником, а працівник своїм роботодавцем. І це не просто думка. Це реальність багатьох підприємств в нашій країні. Причина таких проблем не в людях, а в погано опрацьованих документах. Адвокат по трудовому праву допоможе врегулювати відносини між керівництвом і підлеглими, розробивши колективний договір, правила внутрішнього розпорядку, положення про заохочення співробітників, посадові та робочі інструкції.

Ми щодня стикаємося з порушеннями трудового законодавства, і можемо з упевненістю сказати, що краще не допускати виникнення конфліктів, суперечок і невдоволень. Все це негативно позначається на репутації компанії, її фінансове становище і настрої всього колективу. Разова допомога адвоката по трудовому праву виключить багато проблем, а відносини роботодавець – працівник вийдуть на новий етап взаємоповаги і розуміння.

Телефонуйте! Наш співробітник підбере вам зручний час для консультації.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Сосницька, 1/44

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Заказзать обратный звонок