ЗАХИСТ БІЗНЕСУ

Ми якісно вибудуємо систему правового захисту вашого бізнесу

101
% ARTIUS захищає бізнес своїх клієнтів
325
загроз виявлено при перевірці контрагентів
94
компанії уникли крадіжки завдяки перевірці ARTIUS
189
кліентів під захистом ARTIUS
ЯК МИ ЗАХИЩАЄМО БІЗНЕС:
Надаємо повний комплекс правових та охоронних послуг для захисту вашого бізнесу
Запобігаємо спробам захоплення бізнесу шляхом проведення повного аудиту
Професійно підходимо до підбору і ретельно перевіряємо персонал, партнерів і контрагентів
Захищаємо торгову марку надаючи повний комплекс послуг: від створення до усунення компаній-підробок
Супроводжуємо угоду і підписання договору клієнта, запобігаючи шахрайству
Захищаємо ваш бізнес від рейдерських атак і запобігаємо їх загрозам
Бізес під загрозою? Зв'яжіться з нами!

Будь-який бізнес потребує захисту: фізичного та правового. І якщо інші компанії відповідають тільки за один аспект захисту, то ми гарантуємо і юридичну і фізичну безпеку вашої справи. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук вузькопрофільних фахівців або охоронних агентств. Ми надамо правовий захист бізнесу, виключаючи будь-які неправомірні дії в вашу сторону, а також допоможемо побудувати безпеку вашого офісу, складів, цехів, виробничих приміщень за допомогою фізичної охорони, камер відеоспостереження, пропускного пункту або сигналізації.

Хтось скаже: « я знаю закон і можу захистити свою справу ». Але щоб і далі вести бізнес в нашій країні, недостатньо знати закон. Нинішня влада формуює заплутані, двозначні нормативно-правові акти, мета яких – зробити підприємця порушником. А з порушника завжди можна брати стільки, скільки хочеться – через податкові служби, перевірки, ревізії, інспекції, обшуки, допити, акти, звірки та інші інструменти.

Зовнішня загроза також виходить від:

  • конкурентів і їх неправомірної діяльності;
  • безвідповідальних партнерів;
  • недобросовісних клієнтів або контрагентів.

 

Команда адвокатів «АРТІУС»  готова захистити ваш бізнес від протизаконних дій ззовні і рейдерських захоплень. Ми приведемо до ладу правову документацію і навчимо співробітників вашої компанії грамотній поведінці в стресових ситуаціях (обшуки, допити, перевірки …). Досвід в різних сферах юриспруденції дозволяє нам вирішувати проблеми різного рівня складності, а постійний моніторинг законодавчої бази допомагає виявляти слабкі точки захисту підприємства і відразу їх усувати.

2018-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання! 

Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.                           

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.    

Катерина Рожкова

Заступник Голови Національного банку України 

 

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгукиЯ радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації
та екстреної медичної допомоги»
Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Юридичний захист бізнесу від «АРТІУС»

Рано чи пізно компанія стикається з питанням правової безпеки. Юридичний захист бізнесу «АРТІУС» – це цілодобова підтримка адвокатів, кожен з яких спеціалізується на певній галузі юриспруденції. В результаті ви отримуєте не одного юриста, а цілу команду професіоналів.

Юридичний захист бізнесу вбереже від помилок і невиправданого ризику. Наші юристи захистять ваш бізнес в суперечках з податковими структурами та іншими контролюючими органами. Іноді вже одна присутність адвоката змінює сценарій перевірки, переговорів або слухання.

Коли потрібен юридичний захист бізнесу?

Об’єктом рейдерських атак, перевірок і обшуків може стати будь-яка компанія, незалежно від сфери діяльності. Це всього лише питання часу. Розумно подумати про це заздалегідь і мати підготовлене поле для захисту своїх законних інтересів. Наша команда регулярно стикається з порушеннями і неправомірними діями державних служб, захопленнями бізнесу конкурентами або партнерами, і ми знаємо, як запобігти неприємним наслідкам.

Юридичний захист бізнесу від «АРТІУС» включає:

  • участь в переговорах і при підписанні угод;
  • ведення правової документації;
  • юридичний аудит організації;
  • захист інтересів клієнта перед контролюючими державними органами;
  • антирейдерські послуги;
  • підготовка персоналу до захоплення або обшуку: що говорити, як себе вести;
  • судовий захист.

Юридичний захист бізнесу – це гарантія розвитку вашого підприємства. Ми попередимо можливі проблеми, щоб ви і далі спокійно розвивали справу свого життя.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Сосницька, 1/44

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Заказзать обратный звонок