КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО / М&А

Командна робота юристів дозволить правильно побудувати захист вашого бізнесу:

798
компаній успішно відкрили бізнес з АРТІУС
105 МЛН
грн. корпоративних прав було захищено
78
успішно закритих корпоративних проектів
54
проведених аудитів
МИ КРАЩІ В КОРПОРАТИВНОМУ ПРАВІ ЧЕРЕЗ:
Успішну реструктуризацію та оптимізацію управління бізнес-процесами
Гарантовано захищаємо порушені корпоративні права в досудовому і судовому порядку
Ефективні проекти щодо зменшення фінансового навантаження
Експерти в швидкому закритті бізнесу або ефективній ліквідації
Проведення складних транзакцій в сфері злиття і поглинання, продажу та придбання бізнесу
Професійне проведення переговорів
Відкриваємо бізнес з акцентом на захист корпоративних прав
Корпоративний спір? Зв'яжіться з нами!

Кожен підприємець веде внутрішню політику, займаючись організацією та управлінням компанією, а також зовнішню, вибудовуючи відносини з партнерами, інвесторами, державою і т.д. Всі ці відносини підпорядковуються корпоративному праву – «стовпу» будь-якого бізнесу.

Корпоративне право являє собою сукупність юридичних норм і регулює всі процеси компанії: від створення до ліквідації. Це досить широка сфера діяльності, і навіть якщо власник бізнесу розбирається в тонкощах корпоративного права, допомога професіонала допоможе уникнути фатальних помилок і підвищить шанси на позитивний результат справи.

Адвокати компанії «АРТІУС» готові стати на захист вашого бізнесу. Ми пропонуємо повний комплекс послуг в питаннях корпоративного права, включаючи юридичний аудит та податкове планування. Ми надаємо супровід при правових угодах і інвестиційних проектах, а також допомагаємо розібратися в корпоративному управлінні. Укладаючи з нами договір, ви можете розраховувати на допомогу всієї команди «АРТІУС» - колегії досвідчених адвокатів. До слова, наші послуги обійдуться вам значно дешевше, ніж утримання повноцінного юридичного штату. Але це ще не все.

Корпоративне право – це один з елементів економічної науки. І щоб виконувати якісний корпоративний супровід юридичних проектів, одних знань закону недостатньо. Тому в «АРТІУС» працюють не просто юристи, а професіонали, які розбираються в економіці і спеціалізуються в суміжних сферах: трудове право, захист бізнесу і персональні дані, загальна господарська діяльність, податки і т.д.

2019-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО ВІД АРТІУС

Потрібно розуміти, що будь-який бізнес, яким би ефективним він не був, не застрахований від виникнення складних правових питань з партнерами, державними органами або клієнтами. І щоб рішення задовольнило запити обох сторін, корпоративний юрист «АРТІУС» виходить за рамки стандартних переговорів в тому сенсі, що залучається у внутрішні і зовнішні процеси, створює точні формулювання зобов’язань і виключає виникнення конфлікту сторін в майбутньому.

Корпоративний юрист «АРТІУС» готовий:

  • Супроводжувати проекти злиття та поглинання.
  • Допомагати в створенні, організації та ліквідації бізнесу.
  • Захищати права акціонерів.
  • Складати статут, договори, внутрішні корпоративні документи та положення.
  • Розробити план дій при виникненні конфлікту між учасниками.
  • Надати підтримку в створенні ефективної структури організації.
  • Контролювати правомірність управлінських органів.
  • Проводити досудову підготовку і захищати інтереси клієнта в суді.

Корпоративний юрист «АРТІУС» максимально швидко вирішить будь-який конфлікт, збереже капітал компанії і її репутацію серед контрагентів. А якщо питання стосується ліквідації підприємницької діяльності, то наш корпоративний юрист грамотно і оперативно врегулює всі питання, що залишилися з партнерами, клієнтами, державними органами, щоб процес ліквідації було офіційно завершено.

Починайте і розвивайте свою справу з «АРТІУС». Корпоративний юрист нашої компанії готовий надавати цілодобову допомогу вашому бізнесу.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Сосницька, 1/44

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО