КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО / М&А

Командна робота юристів дозволить правильно побудувати захист вашого бізнесу:

798
компаній успішно відкрили бізнес з АРТІУС
105 МЛН
грн. корпоративних прав було захищено
78
успішно закритих корпоративних проектів
54
проведених аудитів
МИ КРАЩІ В КОРПОРАТИВНОМУ ПРАВІ ЧЕРЕЗ:
Успішну реструктуризацію та оптимізацію управління бізнес-процесами
Гарантовано захищаємо порушені корпоративні права в досудовому і судовому порядку
Ефективні проекти щодо зменшення фінансового навантаження
Експерти в швидкому закритті бізнесу або ефективній ліквідації
Проведення складних транзакцій в сфері злиття і поглинання, продажу та придбання бізнесу
Професійне проведення переговорів
Відкриваємо бізнес з акцентом на захист корпоративних прав
Корпоративний спір? Зв'яжіться з нами!

Кожен підприємець веде внутрішню політику, займаючись організацією та управлінням компанією, а також зовнішню, вибудовуючи відносини з партнерами, інвесторами, державою і т.д. Всі ці відносини підпорядковуються корпоративному праву – «стовпу» будь-якого бізнесу.

Корпоративне право являє собою сукупність юридичних норм і регулює всі процеси компанії: від створення до ліквідації. Це досить широка сфера діяльності, і навіть якщо власник бізнесу розбирається в тонкощах корпоративного права, допомога професіонала допоможе уникнути фатальних помилок і підвищить шанси на позитивний результат справи.

Адвокати компанії «АРТІУС» готові стати на захист вашого бізнесу. Ми пропонуємо повний комплекс послуг в питаннях корпоративного права, включаючи юридичний аудит та податкове планування. Ми надаємо супровід при правових угодах і інвестиційних проектах, а також допомагаємо розібратися в корпоративному управлінні. Укладаючи з нами договір, ви можете розраховувати на допомогу всієї команди «АРТІУС» - колегії досвідчених адвокатів. До слова, наші послуги обійдуться вам значно дешевше, ніж утримання повноцінного юридичного штату. Але це ще не все.

Корпоративне право – це один з елементів економічної науки. І щоб виконувати якісний корпоративний супровід юридичних проектів, одних знань закону недостатньо. Тому в «АРТІУС» працюють не просто юристи, а професіонали, які розбираються в економіці і спеціалізуються в суміжних сферах: трудове право, захист бізнесу і персональні дані, загальна господарська діяльність, податки і т.д.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?
2022-2017 юр. компанія року
14 років працюємо для Вас
ТОП 50 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО ВІД АРТІУС

Потрібно розуміти, що будь-який бізнес, яким би ефективним він не був, не застрахований від виникнення складних правових питань з партнерами, державними органами або клієнтами. І щоб рішення задовольнило запити обох сторін, корпоративний юрист «АРТІУС» виходить за рамки стандартних переговорів в тому сенсі, що залучається у внутрішні і зовнішні процеси, створює точні формулювання зобов’язань і виключає виникнення конфлікту сторін в майбутньому.

Корпоративний юрист «АРТІУС» готовий:

  • Супроводжувати проекти злиття та поглинання.
  • Допомагати в створенні, організації та ліквідації бізнесу.
  • Захищати права акціонерів.
  • Складати статут, договори, внутрішні корпоративні документи та положення.
  • Розробити план дій при виникненні конфлікту між учасниками.
  • Надати підтримку в створенні ефективної структури організації.
  • Контролювати правомірність управлінських органів.
  • Проводити досудову підготовку і захищати інтереси клієнта в суді.

Корпоративний юрист «АРТІУС» максимально швидко вирішить будь-який конфлікт, збереже капітал компанії і її репутацію серед контрагентів. А якщо питання стосується ліквідації підприємницької діяльності, то наш корпоративний юрист грамотно і оперативно врегулює всі питання, що залишилися з партнерами, клієнтами, державними органами, щоб процес ліквідації було офіційно завершено.

Починайте і розвивайте свою справу з «АРТІУС». Корпоративний юрист нашої компанії готовий надавати цілодобову допомогу вашому бізнесу.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Борисоглібська 7А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

Політика конфіденційності

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО