ПОДАТКОВЕ ПРАВО

АО «Артіус» - надійна підтримка в податковій

938
млн. оскаржено штрафів податківців
118 МЛРД
сума захищених активів клієнтів
250
супроводжено перевірок клієнтів
ЯК МИ ЗДОБУВАЄМО ПЕРЕМОГУ:
Консультуємо приватний бізнес з податкових питань
Проводимо юридичний аналіз перед приходом перевірок
Професійно супроводжуємо перевірки: від приходу на підприємство до оскарження результату перевірки
Проводимо тренінги (персоналу: бухгалтерам, керівнику) як поводитися під час перевірки
Представляємо ваші інтереси (в податковій, в судах) при оскарженні результатів перевірки
Юридичні рекомендації як мінімізувати наслідки перевірки
Проблеми з податковою? Зв'яжіться з нами!

«Заплати податки і спи спокійно» - ці слова прикрашають стенди податкової інспекції. І на перший погляд все просто - плати податки і забудь про проблеми. Але практика показує зворотне. Багато підприємців нашої країни стикаються з незаконним нарахуванням податків, помилковими штрафними санкціями і безпідставними донарахуваннями. Причина таких порушень проста: державі потрібно наповнити бюджет. А недосконалість податкової системи цьому лише сприяє. Як уникнути податкових поборів? Заручитися підтримкою податкового адвоката.

У «АРТІУС» працюють професіонали, на рахунку яких вирішення складних податкових суперечок і злочинів. Ми розуміємо, як почувають себе власники бізнесу, бачачи свавілля з боку фіскальних органів, і хочемо захистити вас від їх некомпетентності. Податковий адвокат «АРТІУС» грамотно і швидко оцінить ситуацію і вибере найбільш вигідну, для вашого бізнесу, правову позицію. Наша мета - не довести чиюсь правоту. Наша мета - зберегти ваш дохід.

У податковому кодексі нашої країни прописані основні причини для скасування податкової відповідальності. Але встановити і зафіксувати ці порушення може тільки фахівець. Без його допомоги, як правило, претензії податкових органів закачуються адміністративним правопорушенням. Всього одна консультація податкового адвоката «АРТІУС» допоможе уникнути багатьох проблем.

Серед наших послуг:
 • Консультації стосовно поведінки під час проведення податкової перевірки, методів вирішення податкових спорів та ін.
 • Супровід та / або присутність адвоката під час проведення податкової перевірки юридичної особи.
 • Оскарження податкових-повідомлень рішень у адміністративному порядку.
 • Оскарження податкових-повідомлень рішень у судовому порядку.
 • Оскарження у судовому порядку рішень про коригування митної вартості товару.
 • Оскарження у адміністративному та судовому порядку рішень податкової про зупинку реєстрації (відмову у реєстрації) податкових накладних.
 • Оскарження у судовому порядку рішень податкової про включення юридичної особи до переліку ризикових.
 • Складення відповідей на запити податкової.
 • Представництво інтересів клієнта у суді, у податкових органах.
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
2022-2017 юр. компанія року
14 років працюємо для Вас
ТОП 50 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Податковий адвокат Артіус – фундамент вашого бізнесу

Перша проблема будь-якого бізнесу – це податкова інспекція. Підприємці з жахом чекають її перевірок, сподіваючись, що якимось дивом пронесе. Але, як правило, дива не трапляється, а перевірки закінчуються складанням надуманих, неправомірних порушень, які зобов’язують підприємця платити величезні штрафи. Єдиний спосіб зберегти бізнес і дохід – скористатися послугами податкового адвоката «АРТІУС».

Ми допомагаємо на перших етапах формування підприємства, проводимо консультації та податковий аудит, захищаємо бізнес при перевірках і оскаржимо в суді незаконні акти податкової. Співпраця з нами – це співпраця з командою фахівців в різних областях права, що лише сприяє позитивному результату. Наприклад, якщо сума податків передбачає кримінальну відповідальність, вам не доведеться витрачати час на пошуки адвоката – до справи відразу підключаться наші юристи з кримінального права.

Податковий адвокат «АРТІУС» готовий допомогти:

 • З питань оподаткування та ведення документації.
 • При отриманні статусу платника ПДВ.
 • При оскарженні актів податкової служби.
 • При перевірках податковою інспекцією.
 • У складанні заяв, скарг проти посадових осіб державних органів.
 • У складанні позовів до суду і скарг до органів прокуратури.

Звичайно, проблему краще попередити, ніж оскаржити, тому ми рекомендуємо звертатися до податкового адвокату до особистого знайомства з податковою службою.

Податковий адвокат «АРТІУС»: 5 сильних сторін

 1. Професіоналізм. Багаторічна практика і знання процесуальних тонкощі – все це допомагає нам вирішувати складні, на перший погляд, безнадійні ситуації.
 2. Результативність. Кожну нову справу адвокат починає з одного і того ж – стратегії. Продумана до дрібниць, вона є гарантією позитивного результату.
 3. Оперативність. Наш фахівець швидко включається в роботу, адже часто на оскарження актів податкової служби дається зовсім мало часу.
 4. Доступність. Податковий адвокат доступний для вас цілодобово. Він завжди готовий відповісти на ваші запитання і надати допомогу в екстрених ситуаціях.
 5. Комплексність. «АРТІУС» складається з професіоналів в різних областях права. Наявність такої команди дозволяє нам вирішувати складні справи, що вимагають співпраці декількох фахівців.

З податковим адвокатом «АРТІУС» ви більше не будете боятися перевірок фіскальних служб. А ваші чесно зароблені гроші залишаться там, де їм і місце – у вашому гаманці.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Борисоглібська 7А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

Політика конфіденційності

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО