ПОДАТКОВЕ ПРАВО

АО «Артіус» - надійна підтримка в податковій

938
млн. оскаржено штрафів податківців
118 МЛРД
сума захищених активів клієнтів
250
супроводжено перевірок клієнтів
ЯК МИ ЗДОБУВАЄМО ПЕРЕМОГУ:
Консультуємо приватний бізнес з податкових питань
Проводимо юридичний аналіз перед приходом перевірок
Професійно супроводжуємо перевірки: від приходу на підприємство до оскарження результату перевірки
Проводимо тренінги (персоналу: бухгалтерам, керівнику) як поводитися під час перевірки
Представляємо ваші інтереси (в податковій, в судах) при оскарженні результатів перевірки
Юридичні рекомендації як мінімізувати наслідки перевірки
Проблеми з податковою? Зв'яжіться з нами!

«Заплати податки і спи спокійно» - ці слова прикрашають стенди податкової інспекції. І на перший погляд все просто - плати податки і забудь про проблеми. Але практика показує зворотне. Багато підприємців нашої країни стикаються з незаконним нарахуванням податків, помилковими штрафними санкціями і безпідставними донарахуваннями. Причина таких порушень проста: державі потрібно наповнити бюджет. А недосконалість податкової системи цьому лише сприяє. Як уникнути податкових поборів? Заручитися підтримкою податкового адвоката.

У «АРТІУС» працюють професіонали, на рахунку яких вирішення складних податкових суперечок і злочинів. Ми розуміємо, як почувають себе власники бізнесу, бачачи свавілля з боку фіскальних органів, і хочемо захистити вас від їх некомпетентності. Податковий адвокат «АРТІУС» грамотно і швидко оцінить ситуацію і вибере найбільш вигідну, для вашого бізнесу, правову позицію. Наша мета - не довести чиюсь правоту. Наша мета - зберегти ваш дохід.

У податковому кодексі нашої країни прописані основні причини для скасування податкової відповідальності. Але встановити і зафіксувати ці порушення може тільки фахівець. Без його допомоги, як правило, претензії податкових органів закачуються адміністративним правопорушенням. Всього одна консультація податкового адвоката «АРТІУС» допоможе уникнути багатьох проблем.

2018-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Податковий адвокат Артіус – фундамент вашого бізнесу

Перша проблема будь-якого бізнесу – це податкова інспекція. Підприємці з жахом чекають її перевірок, сподіваючись, що якимось дивом пронесе. Але, як правило, дива не трапляється, а перевірки закінчуються складанням надуманих, неправомірних порушень, які зобов’язують підприємця платити величезні штрафи. Єдиний спосіб зберегти бізнес і дохід – скористатися послугами податкового адвоката «АРТІУС».

Ми допомагаємо на перших етапах формування підприємства, проводимо консультації та податковий аудит, захищаємо бізнес при перевірках і оскаржимо в суді незаконні акти податкової. Співпраця з нами – це співпраця з командою фахівців в різних областях права, що лише сприяє позитивному результату. Наприклад, якщо сума податків передбачає кримінальну відповідальність, вам не доведеться витрачати час на пошуки адвоката – до справи відразу підключаться наші юристи з кримінального права.

Податковий адвокат «АРТІУС» готовий допомогти:

 • З питань оподаткування та ведення документації.
 • При отриманні статусу платника ПДВ.
 • При оскарженні актів податкової служби.
 • При перевірках податковою інспекцією.
 • У складанні заяв, скарг проти посадових осіб державних органів.
 • У складанні позовів до суду і скарг до органів прокуратури.

Звичайно, проблему краще попередити, ніж оскаржити, тому ми рекомендуємо звертатися до податкового адвокату до особистого знайомства з податковою службою.

Податковий адвокат «АРТІУС»: 5 сильних сторін

 1. Професіоналізм. Багаторічна практика і знання процесуальних тонкощі – все це допомагає нам вирішувати складні, на перший погляд, безнадійні ситуації.
 2. Результативність. Кожну нову справу адвокат починає з одного і того ж – стратегії. Продумана до дрібниць, вона є гарантією позитивного результату.
 3. Оперативність. Наш фахівець швидко включається в роботу, адже часто на оскарження актів податкової служби дається зовсім мало часу.
 4. Доступність. Податковий адвокат доступний для вас цілодобово. Він завжди готовий відповісти на ваші запитання і надати допомогу в екстрених ситуаціях.
 5. Комплексність. «АРТІУС» складається з професіоналів в різних областях права. Наявність такої команди дозволяє нам вирішувати складні справи, що вимагають співпраці декількох фахівців.

З податковим адвокатом «АРТІУС» ви більше не будете боятися перевірок фіскальних служб. А ваші чесно зароблені гроші залишаться там, де їм і місце – у вашому гаманці.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Сосницька, 1/44

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Заказзать обратный звонок