ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ

АО «Артіус» супроводжує клієнта в будь-якій ситуації:

Отримали повістку в суд? Телефонуйте!

У професійній діяльності або при взаємодії з окремими людьми - всі ми стаємо учасниками правових відносин, в процесі яких виникають спірні ситуації і конфлікти. Захистити свої права, домогтися справедливості або отримати матеріальну компенсацію можна тільки в суді.

Деякі люди впевнені в своїй правоті і в тому, що закон на їхньому боці, а тому не до кінця розуміють, навіщо їм допомога адвоката. На жаль, з однією упевненістю справу не виграєш. Робота адвокатів «АРТІУС» полягає в тому, щоб не дати вам зробити помилку, заздалегідь розповісти про «підводні камені» справи і підготувати до них. Наш юрист також захистить вас від неправомірних дій опонента або судді, які можуть скористатися вашою необізнаністю і здійснювати словесний тиск.

Адвокати «АРТІУС» - це команда професіоналів. Ми володіємо великою практикою, знаннями специфіки чинного законодавства і швидкістю реагування, що важливо при захисті інтересів в суді. Ви можете просто втратити інформацію, яку відзначить фахівець, і таким чином вирішите результат справи не на вашу користь. Саме тому допомога адвокатів у суді є необхідністю.

2018-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Представництво в суді адвокатами АРТІУС

У нашій країні кожен громадянин може самостійно захищати свої права. Але при відсутності досвіду, самостійне представлення інтересів в суді приречене на провал, особливо якщо протиборча сторона вирішила скористатися допомогою досвідченого юриста.

Знання і правильне розуміння законодавчої бази, дотримання термінів, вміння аргументовано захищати доводи позовної заяви, або навпаки, заперечувати проти позовних вимог – такими якостями повинен володіти адвокат, щоб представляти інтереси в суді призвело до позитивного результату і задовольнило вимоги довірителя.

Представництво інтересів в суді – це гарантія найкращого результату. Наші адвокати готові підключитися на будь-якій стадії процесу і надати наступні послуги:

  • Підготувати відповідні документи.
  • Відпрацювати тактику поведінки і аргументований захист.
  • Підключити свідків справи.
  • Провести переговори з другою стороною.
  • Контролювати хід судового розгляду.
  • Брати участь в судових засіданнях.
  • Оскаржити рішення суду.

Представлення інтересів в суді починається з оформлення довіреності на ведення справи в суді. Цей документ дає нам право представляти ваші інтереси в районному, апеляційному, адміністративно-господарському або Верховному Суді України. Ми добиваємося перемог в складних, заплутаних справах будь-якої сфери юриспруденції: оподаткування, земельне, сімейне право, приватизація, будівництво, цивільні справи і т.д.

Допомога адвокатів «АРТІУС» та представлення інтересів в суді – єдиний шанс домогтися істини.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Сосницька, 1/44

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Заказзать обратный звонок