ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ

АО «Артіус» супроводжує клієнта в будь-якій ситуації:

Отримали повістку в суд? Телефонуйте!

У професійній діяльності або при взаємодії з окремими людьми - всі ми стаємо учасниками правових відносин, в процесі яких виникають спірні ситуації і конфлікти. Захистити свої права, домогтися справедливості або отримати матеріальну компенсацію можна тільки в суді.

Деякі люди впевнені в своїй правоті і в тому, що закон на їхньому боці, а тому не до кінця розуміють, навіщо їм допомога адвоката. На жаль, з однією упевненістю справу не виграєш. Робота адвокатів «АРТІУС» полягає в тому, щоб не дати вам зробити помилку, заздалегідь розповісти про «підводні камені» справи і підготувати до них. Наш юрист також захистить вас від неправомірних дій опонента або судді, які можуть скористатися вашою необізнаністю і здійснювати словесний тиск.

Адвокати «АРТІУС» - це команда професіоналів. Ми володіємо великою практикою, знаннями специфіки чинного законодавства і швидкістю реагування, що важливо при захисті інтересів в суді. Ви можете просто втратити інформацію, яку відзначить фахівець, і таким чином вирішите результат справи не на вашу користь. Саме тому допомога адвокатів у суді є необхідністю.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?
2022-2017 юр. компанія року
14 років працюємо для Вас
ТОП 50 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Представництво в суді адвокатами АРТІУС

У нашій країні кожен громадянин може самостійно захищати свої права. Але при відсутності досвіду, самостійне представлення інтересів в суді приречене на провал, особливо якщо протиборча сторона вирішила скористатися допомогою досвідченого юриста.

Знання і правильне розуміння законодавчої бази, дотримання термінів, вміння аргументовано захищати доводи позовної заяви, або навпаки, заперечувати проти позовних вимог – такими якостями повинен володіти адвокат, щоб представляти інтереси в суді призвело до позитивного результату і задовольнило вимоги довірителя.

Представництво інтересів в суді – це гарантія найкращого результату. Наші адвокати готові підключитися на будь-якій стадії процесу і надати наступні послуги:

  • Підготувати відповідні документи.
  • Відпрацювати тактику поведінки і аргументований захист.
  • Підключити свідків справи.
  • Провести переговори з другою стороною.
  • Контролювати хід судового розгляду.
  • Брати участь в судових засіданнях.
  • Оскаржити рішення суду.

Представлення інтересів в суді починається з оформлення довіреності на ведення справи в суді. Цей документ дає нам право представляти ваші інтереси в районному, апеляційному, адміністративно-господарському або Верховному Суді України. Ми добиваємося перемог в складних, заплутаних справах будь-якої сфери юриспруденції: оподаткування, земельне, сімейне право, приватизація, будівництво, цивільні справи і т.д.

Допомога адвокатів «АРТІУС» та представлення інтересів в суді – єдиний шанс домогтися істини.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Борисоглібська 7А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

Політика конфіденційності

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО