ЗАХИСТ БІЗНЕСУ

Ми якісно вибудуємо систему правового захисту вашого бізнесу

101
% ARTIUS захищає бізнес своїх клієнтів
325
загроз виявлено при перевірці контрагентів
94
компанії уникли крадіжки завдяки перевірці ARTIUS
189
кліентів під захистом ARTIUS
ЯК МИ ЗАХИЩАЄМО БІЗНЕС:
Надаємо повний комплекс правових та охоронних послуг для захисту вашого бізнесу
Запобігаємо спробам захоплення бізнесу шляхом проведення повного аудиту
Професійно підходимо до підбору і ретельно перевіряємо персонал, партнерів і контрагентів
Захищаємо торгову марку надаючи повний комплекс послуг: від створення до усунення компаній-підробок
Супроводжуємо угоду і підписання договору клієнта, запобігаючи шахрайству
Захищаємо ваш бізнес від рейдерських атак і запобігаємо їх загрозам
Бізес під загрозою? Зв'яжіться з нами!

Будь-який бізнес потребує захисту: фізичного та правового. І якщо інші компанії відповідають тільки за один аспект захисту, то ми гарантуємо і юридичну і фізичну безпеку вашої справи. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук вузькопрофільних фахівців або охоронних агентств. Ми надамо правовий захист бізнесу, виключаючи будь-які неправомірні дії в вашу сторону, а також допоможемо побудувати безпеку вашого офісу, складів, цехів, виробничих приміщень за допомогою фізичної охорони, камер відеоспостереження, пропускного пункту або сигналізації.

Хтось скаже: « я знаю закон і можу захистити свою справу ». Але щоб і далі вести бізнес в нашій країні, недостатньо знати закон. Нинішня влада формуює заплутані, двозначні нормативно-правові акти, мета яких – зробити підприємця порушником. А з порушника завжди можна брати стільки, скільки хочеться – через податкові служби, перевірки, ревізії, інспекції, обшуки, допити, акти, звірки та інші інструменти.

Зовнішня загроза також виходить від:

  • конкурентів і їх неправомірної діяльності;
  • безвідповідальних партнерів;
  • недобросовісних клієнтів або контрагентів.

 

Команда адвокатів «АРТІУС»  готова захистити ваш бізнес від протизаконних дій ззовні і рейдерських захоплень. Ми приведемо до ладу правову документацію і навчимо співробітників вашої компанії грамотній поведінці в стресових ситуаціях (обшуки, допити, перевірки …). Досвід в різних сферах юриспруденції дозволяє нам вирішувати проблеми різного рівня складності, а постійний моніторинг законодавчої бази допомагає виявляти слабкі точки захисту підприємства і відразу їх усувати.

2018-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» ( ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні.

Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії, адже завдяки їм службовці НБУ можуть почувати себе у безпеці. Відтак, дякуємо команді адвокатів за повсякденне забезпечення нашого надійного правового поля.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіуса» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Юридичний захист бізнесу від «АРТІУС»

Рано чи пізно компанія стикається з питанням правової безпеки. Юридичний захист бізнесу «АРТІУС» – це цілодобова підтримка адвокатів, кожен з яких спеціалізується на певній галузі юриспруденції. В результаті ви отримуєте не одного юриста, а цілу команду професіоналів.

Юридичний захист бізнесу вбереже від помилок і невиправданого ризику. Наші юристи захистять ваш бізнес в суперечках з податковими структурами та іншими контролюючими органами. Іноді вже одна присутність адвоката змінює сценарій перевірки, переговорів або слухання.

Коли потрібен юридичний захист бізнесу?

Об’єктом рейдерських атак, перевірок і обшуків може стати будь-яка компанія, незалежно від сфери діяльності. Це всього лише питання часу. Розумно подумати про це заздалегідь і мати підготовлене поле для захисту своїх законних інтересів. Наша команда регулярно стикається з порушеннями і неправомірними діями державних служб, захопленнями бізнесу конкурентами або партнерами, і ми знаємо, як запобігти неприємним наслідкам.

Юридичний захист бізнесу від «АРТІУС» включає:

  • участь в переговорах і при підписанні угод;
  • ведення правової документації;
  • юридичний аудит організації;
  • захист інтересів клієнта перед контролюючими державними органами;
  • антирейдерські послуги;
  • підготовка персоналу до захоплення або обшуку: що говорити, як себе вести;
  • судовий захист.

Юридичний захист бізнесу – це гарантія розвитку вашого підприємства. Ми попередимо можливі проблеми, щоб ви і далі спокійно розвивали справу свого життя.

Наші клієнти
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Заказзать обратный звонок