КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Адвокати АО «Артіус» професійно відстоюють інтереси клієнтів у кримінальному судочинстві:

1253
оскаржених рішень правоохоронних та контролюючих органів
15 000
годин захисту клієнтів при проведенні допитів
10
років досвіду в кримінальному та кримінально-процесуальному праві
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
Якісна розробка тактики і стратегії захисту підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного
Збір доказів, підготовка процесуальних документів
Супровід при проведенні слідчих дій (обшук, виїмка, допит та ін.);
Зняття арешту та повернення майна, відновлення порушених прав
Правовий аналіз можливих кримінально-правових ризиків та побудова системи з їх нейтралізації
З'явилась загроза? Телефонуйте!

Недосконалість нашої судової системи особливо сильно проявляється в галузі кримінального права. І якщо ви раптово потрапили в ситуацію, пов'язану з криміналом, шанс вибратися з неї «сухим» самостійно мізерно малий. І це не пусті слова. Ми щодня стикаємося з неправомірними діями правоохоронних органів, які навчилися робити на людину такий психологічний тиск, що він робить помилку за помилкою.

Єдино правильне рішення в такій ситуації - допомога адвокатів «АРТІУС». Великий досвід дозволяє нам грамотно вибудовувати лінію захисту, оперативно збирати доказову базу і вагомі аргументи, знаходити законні підстави і лазівки в кримінальному кодексі, а також в потрібний момент апелювати фактами. Щоб довести невинність клієнта і зруйнувати звинувачення, ми проводимо цілий комплекс дій: опитуємо громадян, призначаємо експертизи, ініціюємо обшуки та інші процесуальні дії.

В результаті кримінальної справи велику роль відіграє час. Всього одна консультація адвоката «АРТІУС» допоможе вам уникнути серйозних помилок, мінімізує ризик затримання, арешту і втрати майна. Тому ми закликаємо якомога швидше звернутися за допомогою до професіоналів. Не підписуйте самостійно ніяких документів, не слухайте поради людей, які не мають юридичної освіти, не робіть ніяких дій, окрім одного - дзвінка адвокату «АРТІУС».

2019-2017 юр. компанія року
12 років працюємо для Вас
ТОП 100 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Артіус – найкращі адвокати у кримінальних справах

Захищаючи ваші інтереси, кримінальний адвокат м. Київ керується такими принципами:

  • Дотримується конфіденційності. Інформація, отримана в ході розслідування, не розголошується третім сторонам.
  • Знаходиться на зв’язку 24/7. Ви можете звернутися за допомогою в будь-який час. Кримінальний адвокат г. Киев працює без вихідних.
  • Не обіцяє неможливого. Спочатку адвокат детально вивчає ситуацію, а потім чесно розповідає, який реальний результат справи і чого він зможе добитися.

Будь-яка кримінальна справа не обходиться без складання необхідної юридичної документації: клопотань, скарг, запитів і т.д. Кримінальний адвокат м. Київ допоможе зрозуміти важливість всієї супровідної документації, професійно і грамотно оформить всі юридичні папери.

Кримінальний адвокат «АРТІУС» надає наступні послуги:

  • Представляє інтереси потерпілого, обвинуваченого або свідка на всіх стадіях досудового розгляду і попереднього слідства.
  • Присікає неправомірні дії правоохоронних органів, слідчого комітету, прокуратури та інших органів виконавчої влади.
  • Бере участь у всіх слідчих діях, захищає клієнта від порушення його прав.
  • Визначає кращу позицію для захисту, складає документи і шукає свідків.
  • Забезпечує зв’язок з рідними, якщо клієнт вже опинився під вартою.

Перед тим, як взятися за справу, кримінальний адвокат м. Київ проводить консультацію, на якій ви зможете отримати відповіді на свої питання.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Межигірська 87А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

044 383 28 82
066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО