КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Адвокати АО «Артіус» професійно відстоюють інтереси клієнтів у кримінальному судочинстві:

1253
оскаржених рішень правоохоронних та контролюючих органів
15 000
годин захисту клієнтів при проведенні допитів
10
років досвіду в кримінальному та кримінально-процесуальному праві
НАШІ ПЕРЕВАГИ:
Якісна розробка тактики і стратегії захисту підозрюваного, обвинуваченого чи підсудного
Збір доказів, підготовка процесуальних документів
Супровід при проведенні слідчих дій (обшук, виїмка, допит та ін.);
Зняття арешту та повернення майна, відновлення порушених прав
Правовий аналіз можливих кримінально-правових ризиків та побудова системи з їх нейтралізації
З'явилась загроза? Телефонуйте!

Недосконалість нашої судової системи особливо сильно проявляється в галузі кримінального права. І якщо ви раптово потрапили в ситуацію, пов'язану з криміналом, шанс вибратися з неї «сухим» самостійно мізерно малий. І це не пусті слова. Ми щодня стикаємося з неправомірними діями правоохоронних органів, які навчилися робити на людину такий психологічний тиск, що він робить помилку за помилкою.

Єдино правильне рішення в такій ситуації - допомога адвокатів «АРТІУС». Великий досвід дозволяє нам грамотно вибудовувати лінію захисту, оперативно збирати доказову базу і вагомі аргументи, знаходити законні підстави і лазівки в кримінальному кодексі, а також в потрібний момент апелювати фактами. Щоб довести невинність клієнта і зруйнувати звинувачення, ми проводимо цілий комплекс дій: опитуємо громадян, призначаємо експертизи, ініціюємо обшуки та інші процесуальні дії.

В результаті кримінальної справи велику роль відіграє час. Всього одна консультація адвоката «АРТІУС» допоможе вам уникнути серйозних помилок, мінімізує ризик затримання, арешту і втрати майна. Тому ми закликаємо якомога швидше звернутися за допомогою до професіоналів. Не підписуйте самостійно ніяких документів, не слухайте поради людей, які не мають юридичної освіти, не робіть ніяких дій, окрім одного - дзвінка адвокату «АРТІУС».

Хочете отримати
більш детальну інформацію?
2022-2017 юр. компанія року
14 років працюємо для Вас
ТОП 50 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Аліна Бородіна,
Директор Голосіївського парку культури та відпочинку ім. М. Рильського

Наша співпраця з Адвокатським об’єднанням «АРТІУС» триває вже три роки. Протягом цього часу ми (Голосіївський парк культури та відпочинку ім. М. Рильського) скористалися послугами з юридичного консультування в різних питаннях, у тому числі і кримінальному.

Варто зазначити, що головною перевагою компанії у досягненні позитивного результату є індивідуальний підхід до особливостей клієнта, вміння професіонально, швидко, якісно орієнтуватися в нестандартних ситуаціях.Хочу додати, що кримінальне провадження триває, але Адвокатським об’єднанням «АРТІУС» на даний час зроблено дуже багато і завдяки злагодженій, командній роботі професіоналів ми досягли чимало успіхів: було повернуте майно з відповідального зберігання, була перемога по стягненню збитків у вигляді упущеної вигоди, і т.д.

Ми задоволені співпрацею з Адвокатським об’єднанням «АРТІУС» і рекомендуємо як надійного, компетентного, рішучого, професіонального партнера.

Ігор Улибін

Хочу висловити величезну подяку компанії, а особливо адвокату Володимиру.
Звертався в компанію з приводу неправомірно виписаного штрафу за порушення ПДР. Адвокат перейнявся питанням, розібрався в справі і ось, суд на нашому боці!
Спасибі за професіоналізм і ставлення до клієнта.

Роман Бутовський

Компанія з системним підходом до вирішення поставленого завдання, що, безумовно, позначається на кінцевому результаті. Дається об’єктивна оцінка ситуації, не дають «нездійсненних обіцянок», досконально вивчається предмет звернення. Зокрема моє стосувалося загроз знищення майна.
Ситуація була якісно проаналізована адвокатом у кримінальних справах. В результаті отримав дієвий алгоритм превентивних заходів як убезпечити себе і своє майно.

Христина Карпова

Довелося зіткнутися з неправомірними діями поліції і необгрунтованому штрафі при ДТП. Фахівці з адмінправопорушень допомогли розібратися і не допустити незаконного штрафу і подальших необгрунтованих претензій іншої сторони на відшкодування збитку.
В цілому, ставлення до клієнта, на вищому рівні. Всі питання обговорюються оперативно, віддача справі на 100%.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Артіус – найкращі адвокати у кримінальних справах

Захищаючи ваші інтереси, кримінальний адвокат м. Київ керується такими принципами:

  • Дотримується конфіденційності. Інформація, отримана в ході розслідування, не розголошується третім сторонам.
  • Знаходиться на зв’язку 24/7. Ви можете звернутися за допомогою в будь-який час. Кримінальний адвокат г. Киев працює без вихідних.
  • Не обіцяє неможливого. Спочатку адвокат детально вивчає ситуацію, а потім чесно розповідає, який реальний результат справи і чого він зможе добитися.

Будь-яка кримінальна справа не обходиться без складання необхідної юридичної документації: клопотань, скарг, запитів і т.д. Кримінальний адвокат м. Київ допоможе зрозуміти важливість всієї супровідної документації, професійно і грамотно оформить всі юридичні папери.

Кримінальний адвокат «АРТІУС» надає наступні послуги:

  • Представляє інтереси потерпілого, обвинуваченого або свідка на всіх стадіях досудового розгляду і попереднього слідства.
  • Присікає неправомірні дії правоохоронних органів, слідчого комітету, прокуратури та інших органів виконавчої влади.
  • Бере участь у всіх слідчих діях, захищає клієнта від порушення його прав.
  • Визначає кращу позицію для захисту, складає документи і шукає свідків.
  • Забезпечує зв’язок з рідними, якщо клієнт вже опинився під вартою.

Перед тим, як взятися за справу, кримінальний адвокат м. Київ проводить консультацію, на якій ви зможете отримати відповіді на свої питання.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Борисоглібська 7А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

Політика конфіденційності

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО