Ліцензія на охорону

Отримання ліцензії на охоронну діяльність через юристів АО «АРТІУС» це гарантія бездоганного виконання.

10
років досвіду в сфері охоронної діяльності
129 МЛН
гривень стягнуто дебіторської заборгованості за охоронні послуги
327
отриманих охоронних ліцензій
ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ОХОРОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ:
Швидко і якісно відкриваємо охоронну фірму
Усуваємо причини, через які вас можуть позбавити ліцензії
Підготуємо компанію до аудиту/перевірки ліцензійного
Юридична допомога в поверненні дебіторської заборгованості
Кваліфіковані переговори з замовником по охоронних послуг
Потрібна ліцензія? Телефонуйте!
До послуг АО «АРТІУС» з отримання ліцензії на охоронну діяльність входить наступне:
 • кваліфікована консультація щодо процедури оформлення ліцензії;
 • представництво Ваших інтересів в органах ліцензування;
 • розробка, підготовка та узгодження необхідної для оформлення ліцензії документації;
 • підготовка та подання пакету документів до Міністерства внутрішніх справ України;
 • отримання ліцензії.

Додаткові послуги:
 • отримання сертифікатів психіатра та нарколога;
 • отримання загального медичного висновку про профпридатність;
 • отримання довідки про відсутність непогашеної судимості.
 
Строк отримання ліцензії на охоронну діяльність – 10 робочих днів.

Багато підприємців і звичайні громадяни нашої країни хочуть захистити свій бізнес, майно або життя. Оскільки самотужки це зробити не вдається, а на державу розраховувати не доводитися, роль захисників вже давно зайняли приватні охоронні організації.

Єдиний спосіб узаконити цю діяльність - отримати ліцензію на охорону. Юристи «АРТІУС» готові в цьому допомогти. Ми зберемо за вас весь пакет документів, візьмемо на себе процедуру оформлення і представимо ваші інтереси в державних органах. Документ потрібен в максимально стислі терміни? Для нас це не проблема. Ми знаємо, як прискорити процес оформлення, щоб ви якомога швидше приступили до роботи.

Щоб займатися охоронною діяльністю, недостатньо мати посвідчення охоронця. Для цього необхідно подбати про певну матеріально-технічну базу. Але навіть це не гарантує позитивний результат, оскільки до нас часто звертаються після відмови в ліцензії на охорону. На жаль, таке трапляється при самостійному оформленні. Всього одна неточність або помилка, і цей важливий документ так і залишиться бажаним.

Ліцензія на охорону дає дозвіл не тільки на охоронну діяльність, а й на застосування засобів радіотехнічного зв'язку, спостереження, а також зброї. Відповідно, ліцензія видається після збору і подачі цілого пакету документів, який є індивідуальним в кожному окремому випадку. Юрист «АРТІУС» розповість, що необхідно підготувати особисто вам. Запишіться на консультацію прямо зараз.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?
2022-2017 юр. компанія року
14 років працюємо для Вас
ТОП 50 кращих юр. компаній
№1 у сфері захисту бізнесу
Хочете отримати
більш детальну інформацію?
Відгуки наших клієнтів
Ольга Редзюк,
Директор Olerom group

Подяка АО “Артіус” за успішну співпрацю та значний внесок в організацію заходу Джо Діспензи «Сила підсвідомості. Розкрийте свої надможливості!». Сподіваємося на подальше плідне партнерство і бажаємо процвітання!

Екатерина Рожкова
Заместитель Председателя Национального банка Украины 

За короткий час спільної співпраці ми відчули суттєві переваги, адже адвокати АО «Артіус» (ЮК «Світ юридичних послуг») забезпечують службовців Національного банку України постійною правовою допомогою та надають надійний захист в рамках адміністративних та кримінальних проваджень. Представництво інтересів працівників Нацбанку під час відносин з органами СБУ, НАБУ, Нацполіції та податкової – все кожного разу проходить на найвищому рівні. Ми надзвичайно задоволені роботою адвокатів компанії.

ВРР, рада реанімації, клієнт Артіус, Артіус відгуки
Віталій Крилюк,
Керівник ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги»

Я радий, що ми свого часу звернулися саме в цю компанію. Комунікабельні люди, які знають свою справу, оперативність і якість послуг на виході, жодних юридичних проблем з нашою громадською діяльністю. Приємно, що хлопці не стоять на місці і фірма розвивається. Бажаємо, щоб у «Артіус» все було так само успішно і професійно. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися і міцніти.

Хочете отримати
більш детальну інформацію?

Які права дає ліцензія на охорону?

Особи, які отримали дозвіл, мають право не тільки охороняти об’єкти або майно, вони також можуть супроводжувати вантаж, займатися організацією порядку на невеликих або великих заходах, захищати життя людини, проводити консультації з охоронної діяльності, а також стежити за дотриманням пропускного режиму на виробництві: пропускати людей, транспорт, перевіряти документи, оглядати автомобіль і спецтехніку.

У певних обставинах, прописаних в законодавстві, співробітники мають право застосувати фізичну силу, зброю і технічні засоби. Всі повноваження охоронців повинні бути прописані в статуті компанії в згоді з трудовим правом, а їх виконання є беззаперечним. В іншому випадку передбачені штрафні санкції та інші види покарання.

Ліцензія на охорону також відкриває нові переваги, дозволяючи:

 • Відкрито рекламувати охоронну компанію.
 • Захищати свої права в суді, в разі виникнення конфліктної ситуації з клієнтом.
 • Брати участь в тендерах.
 • Користуватися спеціальними засобами і сигналами на законній підставі.

Крім того, ліцензія на охорону запевняє клієнтів у вашому професіоналізмі і чесності, а значить, до вас буде рости повагу і довіру.

Розвивайте бізнес з «АРТІУС»

Ніхто не хоче починати бізнес з жалю через витрачені кошти, час і сили. І ви ніколи не опинитеся в такій ситуації, якщо звернетеся до нас. Ви можете вже сьогодні обставляти офіс своєї охоронної компанії, вибирати форму для співробітників, продумувати рекламу і т.д., поки ми займаємося ліцензуванням вашої охоронної діяльності.

Багато компаній, що працюють з нами, вже отримали ліцензію на охорону і сьогодні в числі лідерів по довірі українців. Все починається з консультації, а після укладення договору, ми приступаємо до:

 • пошуку прихованих проблем і недоліків;
 • оформлення документів;
 • підготовки матеріально-технічної бази відповідно до вимог закону.

Ліцензія на охорону означає, що співробітники компанії мають навичками і знаннями, необхідними для захисту життя чи майна клієнта. Тому до них пред’являються особливі вимоги: відсутність обліку у нарколога, відсутність судимості, гарне емоційне і фізичне здоров’я.

Наші клієнти

Адреса офісу:
м. Київ, вул. Борисоглібська 7А

Працюємо з 9:00 до 18:00
в інший час – за домовленістю

066 994 33 22
067 917 917 6

або заповніть форму зворотного зв’язку (цілодобово)

Політика конфіденційності

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ! МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО