03.05.2018

АО «Артіус» шукає свого МЕНЕДЖЕРА З РОЗВИТКУ!

Наші проекти та досягнення підтверджують, що ми йдемо вірним шляхом. Але Artius завжди відкриті до нового та впевнені, що здатні підкорити ще більші вершини. Якщо те саме ви можете сказати про себе, то, можливо, нашим шляхам варто об’єднатися!

Що означає бути в команді АО «Артіус»? 
Це приєднатися до компанії з 10-річним стажем роботи, яка стала «Вибором року» українців у 2017 році. За якість нашої роботи говорить наш список клієнтів та виграних справ. Тобто, ми не просимо розвивати нашу компанію з нуля, а хочемо, щоб більше громадян дізналося, що якісна юридична допомога в Україні є!

Наші професіонали юриспруденції будуть дуже раді, коли сім’я Artius поповниться професіоналом з розвитку, який посприяє новим спільним досягненням, взявши на себе:

1. Блискуче вирішення робочих завдань широкого спектра (розсилка комерційних пропозицій, обдзвони клієнтів щодо оцінки якості наших послуг, контроль вхідних дзвінків та супроводження їх до завершального етапу – «задоволений клієнт»).
2. Пошук потенційних клієнтів із завзяттям Шерлока при пошуку злочинців (у тому числі в соц.мережах).
3. Подальшу роботу зі знайденою цільовою аудиторією – продзвони з пропозиціями співпраці та організацію зустрічей.
4. Допомогу в реалізації наших спецпроектів.

Що ми даємо натомість: досвід, знання і гроші. І як бонус, робота з спеціалістами по розвитку бізнесу!

Для нас важливі: грамотна мова, охайний зовнішній вигляд, уміння брати на себе відповідальність, впевненість в собі, позитив та готовність вчитися.

Ми з нетерпінням чекаємо на тебе, наш суперменеджер!
Відправляйте своє резюме та обов’язково відео-розповідь на тему «Чому саме я потрібен вашій команді» на mail: HR@artius.com.ua

Поділитися: