15.04.2018

ARTIUS СВЯТКУЄ 10-У РІЧНИЦЮ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

15 квітня 2018 року Адвокатське об’єднання «Артіус» святкує 10-ту річницю професійної діяльності.

Ми пройшли довгий шлях злету та зміцнення і сьогодні стали професіоналами у своїй сфері, кваліфікованими юристами, адвокати, спеціалістами в різних галузях права. Ми – це компанія з 10-річною історією, а головне, що ми – це, насамперед, чудова команда!

Десять років промайнули дуже швидко, проте вони складають цілісну історії багатьох виграних справ, захищених клієнтів, виграних та проведених тендерів, справи значної кількості людей, яким ми допомогли, що загалом об’єднуються в історію успіху. Дякуємо, що сьогодні, в наш День Народження, Ви з нами!

Свій життєпис ми розпочали з 2008 року, створивши Компанію «Світ юридичних послуг». Вона складалася всього із 4-х юристів, що спеціалізувалися лише у сфері державних закупівель. Проте тепер наша команда практикує в різних галузях права, серед яких кримінальне, сімейне, податкове, будівельне, спортивне право та інші юридичні напрями. Щоденно ми намагалися вдосконалюватись, розвиватись, створюючи таку юридичну компанію, яка на високому професійному рівні надаватиме послуги із усіх юридичних питань, буде взірцем для інших. При цьому для нас завжди пріоритетними були цінності дружньої та кваліфікованої команди, де цінується кожен клієнт. Обраний вектор роботи вказав нам на необхідність проведення ребредингу, що відбувся у 2015 році. Так, у нас відкрився другий подих під назвою Адвокатське об‘єднання «АРТІУС».

Ми дякуємо усім, хто долучився до розвитку нашої Компанії, кожному клієнту, що працював і продовжує бути з нами, а також складаємо вдячність великій родині «Артіус».

Вітаємо усіх нас із першим ювілеєм! 10 років – це лише початок переконливого успіху!

 

Артіус – компанія № 1 у правовому захисті бізнесу!

 

Поділитися: