16.05.2017

Розлучаєтесь? Як не залишитися біля розбитого корита

Шлюб один раз і на все життя не вдався? Співчуваємо, але потрібно рухатися далі. І починати життя з чистого аркуша приємніше, якщо до невдалого шлюбу не додалися ще й проблеми з розподілу майна, а вони, в більшості випадків, додаються.

Поділ майна – це завжди емоційно неприємна процедура, яка потребує індивідуального підходу в кожному окремому випадку. Щоб позбавитися зайвого головного болю при розлучені, захистити ваші інтереси, чітко аргументувати і довести вашу позицію в суді та отримати перемогу, розподіл майна краще довірити професіоналу. Чому? Пояснимо:

  • Економія часу і вірне оформлення документів. Самостійно ви, швидше за все, або оформите документи швидко, але невірно, або вірно, але це відбере безліч часу – адвокат вміє поєднувати швидкість і правильність.
  • Правильне ведення процесу та розроблення виграшної стратегії. Якщо згоди щодо добровільного поділу майна  не досягнуто – процес обов’язково буде відбуватися через суд і навряд чи більшість громадян є знавцями нюансів такого процесу та зможе самостійно зібрати відповідну доказову базу.
  • Поділ майна з урахуванням Ваших інтересів. Не все майно набуте в шлюбі є спільною власністю подружжя і підлягає поділу, а те, що підлягає, не завжди ділиться 50/50. Хочете більше, ніж 50%? Знаєте, до кого звертатися.

Пам’ятайте: розподілу підлягає не лише майно, а й бізнес, проте отримати свою частку в такому випадку складніше і цього майже не досягти самостійно.

Процес розлучення містить в собі безліч нюансів та підводних каменів, які постійно змінюються на законодавчому рівні – можете спробувати дослідити їх самостійно, а можете довіритись професіоналам.

Не маєте бажання експериментувати і наражати себе на негативні наслідки розлучення, бажаєте уникнути тривалого судового розгляду? Адвокатське об’єднання «ARTIUS» допоможе завершити розірвання шлюбу в якості переможця!

 

Поділитися: