27.01.2017

Розірвання шлюбу. Розлучення через суд або РАЦС?

Вже досить давно розлучення в Україні не є чимось незвичайним, проте як зробити розірвання шлюбу легким і з урахуванням на однаковому рівні інтересів кожного з подружжя, якщо хтось із партнерів проти, знають не всі.

У таких випадках на допомогу приходить сімейний адвокат, який бере на себе відповідальність за процес розлучення і займається питаннями: поділу майна, узгодження домовленостей між сторонами, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини та багатьма іншими.

Навіть якщо подати на розлучення було спільним рішенням, але в родині є неповнолітні діти, то в будь-якому випадку потрібно буде звернутися в суд. При цьому потрібно подати письмовий договір про те, з ким житимуть діти і яку участь у забезпеченні та особистому вихованні дітей братиме той з батьків, хто проживатиме окремо.

Зауважте, що позов до суду про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини і протягом одного року після народження дитини, але є виключення.

Статистика

Статистика така, що розлученнями в Україні закінчуються майже половина шлюбів і далеко не всі вони проходять мирно. А тому ми готові подбати про те, щоб розірвання шлюбу минуло максимально гладко і спокійно!

розірвання шлюбу, розлучення

Поділитися: