07.06.2017

АО «АРТІУС» НА ПРАВОВІЙ ВАРТІ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

На думку керівництва Національного банку України, правовий захист нині необхідний як бізнесу, так і органам державної влади. Саме таким партнером для НБУ щодо юридичної допомоги стало Адвокатське об’єднання «Артіус», адвокати якого мають значний досвід правового захисту своїх клієнтів.

Своєю чергою, адвокати компанії з особливою відповідальністю підійшли до вирішення поставлених завдань, адже усвідомлюють важливість діяльності та необхідність безперебійного функціонування центрального банку заради забезпечення цінової та фінансової стабільності, сприяння сталому економічному розвитку України.

Специфіка юридичних справ та складність окремих правових ситуацій, які виникли під час юридичного супроводу НБУ, допомогли, в тому числі, нам професійно зростати. Від нині ми з гордістю можемо констатувати про наявність безцінного досвіду, який гарантує високопрофесійний захист будь-якого клієнта банківської сфери діяльності.

Національним банком України на адресу АО «Артіус» (ЮК “Світ юридичних послуг”) було направлено відгук, зміст якого відображає рівень співпраці, міру вдячності клієнта та професійний рівень виконавця.

Висловлюємо щиру подяку заступнику Голови Національного банку України Катерині Рожковій за висловлену довіру та обіцяємо й надалі виконувати свої обов’язки на максимально якісному рівні!

Поділитися: