05.08.2016

ДЕНЬ ЛИМОНАДУ В «АРТІУС»

день лимонаду, Артіус, юристи, благодійність юридичні компаніїМи з командою впевнені, що допомога дітям – це чудовий спосіб втілення в життя місії адвокатського об’єднання «Артіус». Тому 4 серпня 2016 року приєднались до всеукраїнської благодійної акції «День лимонаду» від фонду «Таблеточки». Весь день пригощали колег та друзів компанії смачним прохолодним лимонадом. Натомість в якості благодійних подяк за пригощання зібрали певну суму грошей для ліки онкохворим дітям.

день лимонаду, лимонад, Артіус, ProBono юридична компаніяФормат досить простий – оформили «лимонадну» зону, де пригощали лимонадом власного виробництва та цукерками. Кожен гість офісу «Артіус» міг скуштувати прохолодного напою, а натомість в якості подяки за пригощання зробити свій внесок у благодійну справу. Готували напій усією командою по черзі, тому рецептура кожного кухлю була унікальна. Залежно від фантазії творця до лимонаду додавались: лимони, апельсини, персики, м’ята, імбир, і обов’язково – лід, без якого у таку спеку не обійтись ніяк.день лимонаду, Артіус, лимонад, юристи Pro Bono

Найприкметніше, всім ідея дуже сподобалась, до нас приходили друзі з сусідніх офісів, частувались не лише лимонадом, а й цукерками з побажаннями, раділи як діти. Ідея благодійності як свята викликала захват і в нас самих, адже сумні історії та благодійні скриньки в метро всім вже доволі набридли. А от смаколики, повітряні кульки, свято, яке дарує позитивні емоції, – те, частиною чого хочеться стати. Крім того, лимонад дійсно символізує літо та відпочинок, миттєво покращуючи настрій. Наступного року обов’язково братимемо участь знову, адже намагаємось проводити подібні благодійні ініціативи в рамках офісу хоча б раз на рік.

юристи Артіус, Артіус, команда юристів, адвокати Київ, юридичний колектив

Поділитися: